• https://www.facebook.com/pages/Isparta-T%C3%BCrk-Oca%C4%9F%C4%B1/1565890796990196
  • https://twitter.com/IspTurkOcagi

" TÜRK OCAKLARI - KAMU YARARINA ÇALIŞIR DERNEK"    "Türk Ocağı, Türk’ün has ocağı, varlık ve birlik ocağı,yüksek alevlerle tütsün, muhitine nurlar saçsın; yaşasın ve yaşatsın.Türk Ocağı, Türklük güneşinin ocağıdır. Asırlarca bunu söndürmek için çalıştılar. Bu ocak hepimizi aydınlattı." (1923 Kemal Atatürk )

Mesaj Panosu


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

mustafa (07/01/2012 21:45)
Konu : ozan arif
Mesaj : efendim tesekkür edrim insallah bir daha sayın ozanımız arifi getirir ve böyle organizsyonu kaçırmayız insallah.vermiş oldugunuz cevaptan ilgi alakanızdan tesekkür ederim
Beytullah SARAÇ (16/07/2011 22:37)
Konu : Şölen duyurusu eleştirisiyle ilgili
Mesaj : Değerli Gönüldaşımız,
Isparta merkezinde belirgin noktalara afişler ve billboardlara büyük afişler asılmasının yanısıra, ilçelere de afişler gönderilmiştir bunların yanında yerel gazetelerde ve bir ulusal gazetede de şölenimizin duyurusu yayınlanmıştır. Tüm bunlar 15 gün ve 1 Hafta öncesinden hazırlanmıştır, yine internet sitemizde de duyurular 1 ay evvelinden yayınlanmış ve yine bunların yanında 1000''e yakın kişiye sms yoluyla ulaşılmıştır. Tabi bu smsler daha önceden numarasını kaydettirenlere ulaşmştır. Sitemizdeki sol üst bölümde olan üye ol kısmından üye olarak cep telefonu numaranızı da kaydettiriseniz veya sitemizde yukarıda mesaj panosu nun yanındaki iletişim kısmından cep telefonu numaranızı gönderirseniz bu faaliyetlerimizi duyurduğumuz smsleri sizlere de ulaştırabiliriz. İlginize teşekkür ederiz, bundan sonraki faaliyetlerimizde görüşmek dileğiyle..
ibrahim arslan (08/07/2011 13:31)
Konu : ozan arif
Mesaj : ozan arifin geldigini duymadık neden yeterince ıspartalılara duyurmadınız.size çok kızgınız egirdilriler ıspartalılar olarak olarak.sadece kendi uyelerinizemi duyurdunuz. sayın ozanımızın gelisisini.. siz belki bilmezsiniz ama 13 sene önce ozan arif stadda konser vermistti ve kalabalıktan stadın kapıları kapanmıstı.sitemim su neden daha fazla duyuru yapmadınız .